"Румед-Т" проводить виявлення антитіл IgM та IgG до коронавірусу COVID-19

"Румед-Т" проводить виявлення антитіл IgM та IgG до коронавірусу COVID-19
Джерелом Коронавірусні інфекції є хвора людина, механізм передачі — повітряно-крапельний. Захворювання висококонтагіозне.

Імуно-ферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген — антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

Використання ІФА-тестів для виявлення антитіл COVID-19 врегульоване наказом МОЗ від 20.05.2020 № 1227 «Про затвердження змін до Стандартів медичної допомоги „Коронавірусна хвороба“» (COVID-19).

Ортокоронавіруси, або лат. Orthocoronavirinae — підродина вірусів з родини коронавірусів, що об'єднує одноланцюгові РНК-віруси, що спричиняють широкий спектр захворювань різної тяжкості в людей і тварин. У більшості випадків коронавірусні інфекції перебігають у легкій формі, проте в XXI столітті відбулися спалахи тяжких захворювань, що спричинені бетакоронавірусами — MERS-CoV і SARS-CoV.

Нагадаємо, що з кінця 2019 року йде спалах коронавірусної хвороби, яку спричиняє новий бетакоронавірус (SARS-CoV-2, або 2019-nCoV) з цієї родини. Це новий вірус, який викликає розвиток респіраторних захворювань у людей (зокрема, гострої респіраторної хвороби COVID-19) та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

Лабораторія "Румед-Т" виконує наступні дослідження на коронавірус SARS-CoV-2(COVID-19):

 • Визначення антитіл IgМ до Sars-CoV-2 (Covid-19)(якісне визн.) 1 день
 • Визначення антитіл IgG до Sars-CoV-2 (Covid-19)(якісне визн.) 1 день
 • ПЛР. Визнач.РНК SARS-CoV-2(Covid-19) PCR до 3 –ох днів

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

 • м. Тернопіль, вул.Шашкевича,3
 • Тел.: (0352) 40-11-17
 • Тел. моб.: (098) 055-43-68
 • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
 • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
 • Тел. моб.: (068) 842-76-00

4.Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м. Ужгород, вул.Боженка, №2-4
 • Тел.моб.: (095) 925 84 73