0 800 307 555
0 800 307 555

Гройсман відзвітував про зростання зарплати лікарів


Гройсман відзвітував про зростання зарплати лікарів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в рамках робочої поїздки у Вінницькій області поспілкувався з медиками і переконався, що вони задоволені результатами медичної реформи в державі.

Про це голова уряду написав у Тwitter.

Читайте також: Уряд планує підвищити зарплати вчителям на 8% з 2019 року

“Поспілкувався з лікарями, почув від них позитивні відгуки про реформу. Особливо про зростання зарплат. Це хороша мотивація для нас продовжувати зміни і для лікарів – працювати краще”, – заявив Гройсман.

Він відвідав Вінницький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 і переконався, що черг в амбулаторії немає. Записатися до лікаря можна по телефону, через інтернет або на місці через систему запису. “Дуже зручно, особливо батькам з малюками”, – зазначив Гройсман.

“З лікарями центру підписано майже 32 тис. декларацій. Середня зарплата лікаря зросла до 14,6 тис. грн, медсестри – до 8,7 тис. грн і ще буде зростати”, – додав він.

Гройсман переконаний, що введені урядом зміни в системі охорони здоров’я вже мають позитивні результати і для лікарів, і для пацієнтів.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua