Суд залишив чиновницю Офісу президента Кондзелю під домашнім арештом

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила в силі запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту начальниці департаменту доступу до публічної інформації Офісу Президента України Світлані Кондзелі.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “112 Україна”.

“Апеляційна палата ВАС залишила без змін рішення суду першої інстанції і залишила Світлану Кондзелю під домашнім арештом. При цьому прокурор подав подання на переобрання заходу для підозрюваної на утримання під вартою з можливістю внесення застави на суму понад 7 млн грн”, – зазначає кореспондент.

Прокурор аргументував це тим, що Кендзеля може знищувати документи, переховуватися від органів слідства і зустрічатися з іншими членами організованої групи.

Захист наполягав на тому, що їх підзахисна не порушувала умов домашнього арешту, має літніх батьків, які потребують догляду та не має коштів, щоб їхати за кордон і переховуватися від органів слідства.

Як повідомлялося, співробітники НАБУ затримали директора департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента Світлану Кондзелю за підозрою в шахрайстві.

Світлана Кондзеля вимагала хабар у розмірі 300 тис. дол. за сприяння в призначенні на керівну посаду в НАК “Нафтогаз України”. Її разом з іншими учасниками затримали після отримання першого траншу в сумі 150 тис. дол.