Суд у Києві призупинив розгляд справи щодо повернення Коломойському акцій Приватбанку

Господарський суд Києва призупинив розгляд провадження за позовом про незаконність договору купівлі-продажу Приватбанку.

Як пише “НВ Бізнес”, предмет судової суперечки – договір, за яким Україна отримала у власність акції Приватбанку у межах націоналізації на прохання найбільших акціонерів фінсутанови – олігарха Ігоря Коломойського та його партнера Геннадія Боголюбова.

Позивачі у цій справі – Коломойський і кіпрська компанія Triantal Investments LTD. Власниками останньої є Коломойський і Боголюбов, і вона володіла одним з найбільших пакетів акцій Приватбанку до його націоналізації.

Відповідачі: Мінфін, Нацбанк України, Фонд гарантування вкладів фізосіб, Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, ТОВ “Солід Дніпро”.

Проте 16 жовтня суддя Господарського суду Києва Людмила Шкурдова вирішила призупинити розгляд цієї справи. Її буде призупинено до розгляду іншої судової справи, яку розглядають не в Господарському суді Києва, а в іншому суді України. Наразі невідомо, де саме та що це за справа.

Ухвала про призупинення розгляду цього провадження має найближчим часом з’явитися в Єдиному реєстрі судових рішень.