Закарпатська ОДА просить Міноборони відстрочити призов хлопців із затоплених районів

В Закарпатській області керівництво облдержадміністрації просить Міністерство оборони відтермінувати призов на строкову службу хлопців, які проживають у затоплених районах області.

Про це заявив в.о. голови ОДА Ярослав Галас, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Галас зазначив, що компенсація за завдані збитки з резервного фонду держбюджету зазвичай виділяється лише для відновлення об’єктів інфраструктури, соціальної сфери, освіти та медицини. Таким чином постраждалим доведеться розраховувати переважно на себе.

“Їм необхідна допомога всіх рідних. За законодавством, солдати-строковики до бойових дій на Донбасі не залучаються, тому відстрочка не вплине на обороноздатність країни”, – сказав Ярослав Галас.

Також Галас заявив, що після ліквідації наслідків негоди призов на строкову службу може бути подовжено.

Нагадаємо, раніше в ДержНС повідомили, що в західних регіонах України очікується продовження підвищення рівнів води в річках, існує загроза підтоплення прирічкових населених пунктів у Львівській, Волинській та Рівненських областях.

В Івано-Франківській області залишаються підтопленими 27 домогосподарств, у Закарпатській області – 153, нових підтоплень там немає, рівень води поступово спадає.