У ЦНАПі Великогаївської сільської ради ОТГ розпочали видачу паспортів

У Великогаївську сільську раду ОТГ знову завітало керівництво області – голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий, начальник управління державної міграційної служби України в Тернопільській області Ярослав Давибіда. Вони завітали аби на власні очі побачити процес запуску робочого місця по видачі закордонних паспортів та ID-карток паспорта громадянина України.

Про це інформує gromada.org.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман радо зустрів гостей та запросив прийняти участь у першому імпровізаційному оформленні документу.

Великогаївська об’єднана територіальна громада є одним з локомотивів реформи децентралізації і те, що вже від сьогодні можна отримати паспорт для виїзду за кордон та ID-картку паспорта громадянина України на місці, є прикладом того, що робиться правильна робота і жителі громади отримають більше комфорту, адже не потрібно далеко їхати а оформити документи у себе в громаді – підсумував голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Голова громади Олег Кохман висловив подяку депутатам Великогаївської сільської ради ОТГ за прийняте рішення по виділенню коштів, для реалізації цього проекту у нашій громаді.