Дефолт вигідний Коломойському, а не Україні, – експерти.

Політичні експерти і політики висловили свої думки з приводу того, чи варто Зеленському дослухатися до поради Коломойського про оголошення Україною дефолту.

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україна повинна перестати сплачувати кредитні зобов’язання і оголосити дефолт. Олігарх запропонував рівнятися на Грецію і Аргентину. «На мою думку, ми повинні повести себе з нашими кредиторами, як Греція. Це приклад для України», – сказав Коломойський в інтерв’ю, передає Інформатор

Він вважає, що перемога Зеленського на виборах свідчить про втому українців від вимог МВФ. «Якщо Зеленський буде слухати [Захід] … він закінчить, як Порошенко. У нього будуть такі ж рейтинги – 5, 10, 15, замість 73 відсотків», – заявив олігарх.

Вже сьогодні стало відомо, що у Володимира Зеленського відкинули поради Коломойського.

«Я думаю, в сьогоднішніх умовах це малоефективний шлях, і навряд чи Україна зможе по ньому піти», – заявив журналістам новий керівник партії «Слуга народу».

Інформатор вирішив з’ясувати, чи вважають експерти рекомендацію Коломойського корисною для України та нової влади.

На думку політолога Олексія Голобуцького, дефолт вигідний в першу чергу Коломойському, оскільки після його оголошення ні МВФ, ні ЄС, ні США не зможуть завадити планам олігарха повернути «Приватбанк».