На лінію зіткнення прибули снайперські групи з російської ПВК, – розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування продовжує провокувати загострення обстановки, особлива увага приділяється застосуванню снайперських підрозділів для нанесення втрат особовому складу об’єднаних сил.

Про це йдеться у щоденному зведенні речника Міноборони щодо ситуації в районі проведення ООС.

Зазначається, що під керівництвом прибулих з РФ інструкторів з третього травня 2019 року проходять навчальні збори зі снайперами з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

У ході підготовки снайперів використовуються дослідницькі зразки великокаліберних снайперських гвинтівок та переобладнані протитанкові рушниці.

“З РФ на тимчасово окуповану територію Донецької та Луганської областей прибули спеціально сформовані групи снайперів однієї з російських приватних військових компаній для виконання так званих «особливих» завдань на лінії зіткнення”, – йдеться у повідомленні.

У ГУР МОУ додають, що поряд з нанесенням втрат особовому складу об’єднаних сил діяльність найманців спрямована на провокування загострення обстановки шляхом обстрілів позицій своїх військ для звинувачення українських підрозділів у веденні вогню.