На Тернопільщині учасницю терористичної організації «ЛНР» заочно засудили до 8 років позбавлення волі.

Прокуратура Тернопільської області підтримала державне обвинувачення в порядку спеціального судового провадження стосовно жительки Луганщини, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК України (участь в діяльності терористичної організації).

Завдяки спеціальному досудовому розслідуванню, яке проводило управління Служби безпеки України в Тернопільській області, встановлено, що на початку 2015 року обвинувачена з особистих ідеологічних переконань добровільно вступила до одного з військових формувань терористичної організації «ЛНР», в якому розпочинала протиправну діяльність.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Лисенко

Перебуваючи у вказаному терористичному угрупованні, вона обіймала посаду радіотелефоніста, а з липня 2017 року- відповідала за ведення особових справ бойовиків, а також іншої документації у взводі забезпечення.

Вироком суду обвинувачену визнано винною у вчиненні інкримінованого їй злочину та засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня її затримання та приведення вироку до виконання.