До Тернопільської ОТГ приєднались п’ять громад Зборівського району

В порядку денному двадцять восьмої сесії Тернопільської міської ради було шість проектів, розробником яких є міський голова Сергій Надал. П’ять з них про надання згоди на добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади. Йшлось про Курівецьку, Чернихівську, Малашовецьку, Кобзарівську та Городищенську сільські територіальні громади Зборівського району, – пише Бізнес Компаньйон.

Ще один “Про схвалення проекту рішення “Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення””. – Це фундаментальне рішення, до якого ми довго йшли, – зазначив секретар міської ради Віктор Шумада.

— Для Тернополя це відкриває нові можливості, оскільки це будуть перші новоутворені громади на базі обласного центру, будуються нові стосунки з центральним бюджет країни. Є можливість залучення міжнародної фінансової допомоги, розпорядження майно і так далі. Тому переконаний, що це довгостраждальне рішення потрібно однозначно разом підтримати і докласти усіх зусиль, щоб громада працювала ще ефективніше.

Міський голова подякував за підтримку, а депутати підтримали проекти рішень.