Луценко заявив про те, що в разі перевороту з метою повалення чинної влади жителів країни очікують «неминучі біди»

Юрій Луценко заявив про те, що в разі перевороту з метою повалення чинної влади жителів країни очікують «неминучі біди», які за масштабами можна порівняти з Голодомором.

Про це повідомляє Главред

За словами Луценка, українці живуть «в атмосфері тотальної недовіри до влади». При цьому генпрокурор зазначив, що «будь-яка держава створюється для захисту» населення, а оцінку владі, на його думку, необхідно давати на виборах.

«Це єдиний спосіб і зберегти державу, і змусити владу бути ефективною. Але ніколи, ніколи не підтримуйте тих, хто зазіхає на конституційний лад», – заявив генпрокурор.

Переворот в країні і силову зміну влади Луценко назвав «катастрофою для кожного українця», яка призведе до «неминучих бід для всього населення». Далі генпрокурор розповів про історичні паралелі: звинуватив більшовиків в розвалі Української народної республіки (УНР) і згадав організований пізніше Голодомор.

«Після того, як держава УНР впала, люди потрапили у рабство, мільйони з них лягли у землю вже згодом, у 30-х роках. Всі знають про Голодомор – мільйони жертв», – підсумував Луценко.