Новини світу: Жодну війну не виграли лише захищаючись - представник НАТО
Слухай онлайн
Політика

Жодну війну не виграли лише захищаючись - представник НАТО

Жодну війну не виграли лише захищаючись, потрібен власний наратив для країни - що таке Україна, що таке бути українцем, які потрібно мати цінності та ідеї.

Таку думку висловив директор центру передового досвіду НАТО зі стратегічних комунікацій у Ризі Яніс Сартс, виступаючи на міжнародній конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 "Жодну війну не виграли лише захищаючись. Я не кажу, що треба нападати на Росію. Я кажу, що потрібен і власний наратив - що таке Україна, що таке бути українцем, які цінності, які ідеї, за що варто жити і за що варто вмирати - ось що має бути встановлено. Так само і для будь-якої іншої країни. Також нам треба задіювати технологічні компанії. Як я і зазначав, я розглядаю зміни у цьому середовищі, ми поки що далеко не все бачимо, є значно більше нового, що з'явиться у цьому потоці. І якщо у нас немає корпоративних мереж з великими технологічними компаніями, буде нам надзвичайно важко - як нам, так і урядам вирішити ці питання", - заявив Сартс.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...