Файне місто

Тернополяни мають змогу взяти участь в цікавій програмі

У серпні 2018 року планується оголосити 2-й конкурс проектів Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 у рамках двох пріоритетів тематичної цілі «СПАДЩИНА»:

Євро

  •         пріоритет 1.1 – Популяризація місцевої культури та історії;
  •         пріоритет 1.2 – Популяризація та збереження природної спадщини.

Конкурс буде відкрито для малобюджетних проектів (мінімальна сума гранту- 20 тис. євро, максимальна сума гранту- 60 тис. євро), які спрямовані передусім на неінвестиційну діяльність, тобто проведення культурних, мистецьких, освітніх заходів, збереження історичної та природної спадщини прикордонних територій, а також різноманітні заходи подібної тематики та характеру, які сприяють розвитку транскордонної співпраці. Також будуть підтримуватись туристичні та культурні заходи, промоція та розвиток спільних традицій територій, транскордонна співпраця між школами та вищими навчальними закладами, ініціативи громадських організацій у сфері туризму і культури. Цей конкурс також передбачає підтримку проектів, пов’язаних із культурною різноманітністю та розбудовою місцевих громад.

Детальний опис правил, вимог та процедур 2-го конкурсу проектів представлено у програмному посібнику з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Програми www.pbu2020.eu.

Присутність польського партнера у проекті є обов’язковою, одного партнера з польської сторони буде достатньо. Після оголошення конкурсу проектів Спільний Технічний Секретаріат Програми надаватиме інформаційну підтримку щодо підготовки аплікаційних заявок, а також  25-26 липня 2018 року організує форум пошуку партнерів (Підкарпатське воєводство).

Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна», у випадку необхідності, готова надати сприяння у пошуку партнерів. Для цього необхідно заповнити форму пошуку партнерів (Скачати файл) та надіслати асоціації до 11 травня 2018 року. Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» перешле партнерам з польської сторони усі пропозиції співпраці і в подальшому інформуватиме про зацікавлення польської сторони.

Довідково.

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» у співпраці з спільним Технічним секретаріатом Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 з 22 по 28 квітня 2018 року організувала навчальний візит представникам органів місцевого самоврядування західних областей України (різних рівнів самоврядування) до Підкарпатського та Малопольського воєводства Польщі з метою ознайомлення із кращим досвідом органів місцевого самоврядування Польщі у використанні коштів Європейського Союзу.

Програма (з Програмою можна ознайомитись на сайті www.pbu2020.eu) спрямована на прикордонні регіони Польщі, Білорусі та України, територія Програми поділяється на основні та прилеглі регіони:

Польща:

субрегіони основної території: Кросненський та Перемишльський (Підкарпатське воєводство), Бялостоцький, Ломжинський та Сувальський (Подляське воєводство), Бяльське та Хелмсько-замойський субрегіони (Любельське воєводство), Остроленцько-сєдлєцький субрегіон (Мазовецьке воєводство);

прилеглі регіони: Жешувський та Тарнобрезький (Підкарпатське воєводство); Пулавський та Любельський (Любельське воєводство);

Білорусь:

основна територія: Гродненська та Брестська області;

прилеглі регіони: Мінська (включаючи м. Мінськ) та Гомельська область;

Україна основна територія : Львівська, Волинська, Закарпатська області;

прилеглі регіони: Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська області.

Незважаючи на статус основного чи прилеглого регіону, організації з цих регіонів, що претендують на фінансування, будуть трактуватися рівноцінно. Основні та прилеглі регіони матимуть рівні можливості при поданні заявок на фінансування в рамках Програми.


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK