26 липня 2018 року Харківський підшипниковий завод (ХАРП) стане частиною одного з наймасштабніших подій в сільськогосподарській галузі – IV Міжнародного Дня Поля LOZOVA MACHINERY.
В рамках участі в легендарному заході «ЛОЗІВСКИХ МАШИН» ХАРП продемонструє відвідувачам широку лінійку підшипникової продукції, яка забезпечує тривалий і бездоганний роботу агротехніки в самих екстремальних умовах експлуатації.
На своєму стенді ХАРП представить унікальні рішення для сільгосптехніки:
– підшипники HARP AGRO з системами ущільнювачів підвищеної герметичності X-SHIELD, що забезпечують повну захист підшипників від піску, грязі, води, а також додаткову захист від грубих домішок і відвалів змазки від підшипників;
– не обслуговуються ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT зі наднадійної трирівневої захистом від забруднень і збільшеним експлуатаційним ресурсом;
– корпусні підшипники UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійки вузлів на базі даних підшипників.
Підшипники і вузли ХАРП успішно застосовуються в ґрунтообробній, посівній і збиральній техніці таких світових компаній як: Lemken, Horsch, Agrisem, Mashio Gaspargo, Great Plains, Einböck, Rabe, Quivogne, Vogel & Noot, Köckerling, Hatzenbichler, Sunflower 9000, Salford, John Deere, Class, Case, New Holland та багатьох інших.
Техніка для обробки ґрунту «Лозівських машин» також комплектується підшипниками ХАРП, зокрема у всій лінійці дискових борін «ДУКАТ» стоять підшипникові вузли HARP AGRO UNIT. Приклади успішної експлуатації сільгосптехніки з даними комплектуючими підтверджують, що підшипникові вузли ХАРП ефективно працюють протягом п’яти і більше років без необхідності обслуговування.
На Дні поля LOZOVA MACHINERY аграрії зможуть переконатися в надійності, ефективності як самої техніки, так і її комплектуючих – підшипників HARP AGRO і вузлів HARP AGRO UNIT – безпосередньо за результатами роботи агрегатів в поле. На заході 26 липня «Лозівські машини» продемонструють весь свій модельний ряд високопродуктивної техніки в дії.

Comments are closed.